Share

Sesje Ślubne

Ślub to jeden z najważniejszych, jeżeli nie najważniejszy, moment w życiu każdej pary. Decydując się na nasze usługi zapewniamy, że każda jego chwila zostanie zapisana na klatce aparatu.

1. Z miłością...

…o miłości. Ślub to uroczystość jakiej nie da się powtórzyć, dlatego jego sfotografowanie wymaga ogromu profesjonalizmu i doświadczenia. Mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu tego typu wydarzeniach, co pozwoliło nam na wypracowanie niezbędnych umiejętności. Takich jak…

2. Uchwycimy każdy moment

Kto uronił łzę podczas przysięgi ślubnej? Kto nie mógł poskromić swojego nadwyraz szerokiego uśmiechu w momencie pierwszego tańca? Czyj talerz był przez cały czas zapełniony słodkim ciastem? Na te pytania będzie można odpowiedzieć tuż po przejrzeniu wykonanych przez nas zdjęć. Zadbamy o to, by oku fotografa nie umknęła jedna chwila.

 

Pamiętajmy – zdjęcia to jedyne co pozostanie, gdy wszelkie dekoracje zostaną bezpowrotnie sprzątnięte. Upewnijmy się, że będą one wykonane z należytą troską.

3. Nie zobaczysz kiedy!

Dobrego fotografa ślubnego charakteryzuje jeszcze jedna cecha – wszystkie zdjęcia są robione przez ducha. Nigdy nie wiesz, kiedy to Ty znajdziesz się w środku kadru. Każda z chwil zasługuje na swoje miejsce na rolce aparatu – bez względu na to, czy jest ona przepełniona szczęściem, a może niezdarnym uśmiechem. Ważne, że płynie z niej dużo szczęścia.

Niech Twój ślub trwa wiecznie.

Zadbaj o fotografa!