Share

Sesja w prezencie

Spraw komuś prezent! Zaskocz swoją partnerkę i pozwól jej poczuć się jak prawdziwa modelka.

Fotografia to sztuka. Sztuka, która pozwala każdemu z nas poczuć się jak na okładkach topowych magazynów modowych. Zaskocz swoją partnerkę, spraw ogrom radości swojej znajomej czy wreszcie przekonaj do sesji tą jedną, wstydliwą osobę, że warto spróbować!

Obecnie możliwe jest wykupienie vouchera na sesję fotograficzną w naszym studiu w dwóch pakietach – Pakiecie Silver oraz Pakiecie Gold.

Voucher może być dostarczony w formie elektronicznej lub papierowej. W drugim przypadku możliwe jest domówienie eleganckiego pudełka – idealne na prezent!

Sesja kobieca Poznań

Pakiet Silver

750 złotych

6 wyselekcjonowanych zdjęć

wizaż

pomoc przy stylizacji

Od takich rozmiarowo sesji rozpoczynały niektóre z największych gwiazd modellingu. Kto wie, może osoba dla której właśnie przygotowujesz prezent podzieli ich los? Czasami trzeba pomóc przypadkowi!

W skład Pakietu Silver wchodzi 6 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć. Tak kuszący zestaw to cena jedynie 750 złotych. Takiego prezentu nie zapomni nigdy nikt.

Pakiet Gold

1100 złotych

12 wyselekcjonowanych zdjęć

wizaż

pomoc przy stylizacji

Na prezentach nie wolno oszczędzać. Zaszalejmy! Pakiet GOLD to idealna okazja dla wszystkich chcących zaskoczyć drugą osobę sesją z prawdziwego zdarzenia. Zróbmy razem zdjęcia, które przez długie lata będą trafiać na ściany waszych wspólnych znajomych, ich tapety czy koszulki na któreś z urodzin.

W skład Pakietu Gold wchodzi 12 zdjęć, z czego każde zasługuje na taką samą ilość uwagi przy selekcji. Cena tego zestawu to 1100 złotych.

Kupony rabatowe

Jeżeli żadna z powyższych opcji nie odpowiada Twoim wymaganiom, skorzystać możesz też z kuponów rabatowych. Obecnie oferujemy następujące kupony rabatowe:

  • Kupon rabatowy o wartości 100 złotych
  • Kupon rabatowy o wartości 200 złotych

Uwaga! Kupony rabatowe NIE ŁĄCZĄ się z voucherami.