Share

Sesje Komercyjne

W zakresie usług świadczonych przez nasze studio znajduje się też fotografia komercyjna. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą – każda z nich jest personalizowana,
prosimy więc o kontakt.

1. Typy sesji

Nasze studio skupia się na sesjach lookbookowych. Każde zdjęcie jest dla nas ważne, a co za tym idzie ich jakość jest najlepsza z możliwych. Zdjęcia mogą być wykonane zarówno na białym tle, w plenerze, czy na tle wybranej przez klienta aranżacji (którą my przygotujemy).

2. Niepowtarzalny zespół

W naszym zespole znajdują się wizażyści oraz fryzjerzy. Współpracujemy także z zaprzyjaźnioną bazą modelek. Posiadanie tak licznego zespołu pozwala nam na przygotowanie sesji „od A do Z”. Jeżeli sesja odbywać się będzie w naszym studiu, zajmiemy się także aranżacją.

3. Współpraca z firmami z całej Polski

Dzięki grupie profesjonalistów dostępnych na miejscu, możemy współpracować z firmami z całej Polski. W przypadku chęci wypromowania konkretnego produktu wystarczy go do nas przesłać – my zajmiemy się resztą.

4. Grafik

Do naszego zespołu należy też grafik, który może odpowiednio przygotować wykonane zdjęcia do kampanii reklamowych poprzez dodanie loga, napisów, ramek lub innych elementów graficznych.

5. Powiększenie zasięgu

Nasze sesje publikowane są też na oficjalnym fanpage’u na stronie Facebook. Na obecną chwilę posiada ona ponad 10 tysięcy polubień, co poszerzy zasięg odbiorców Twojej kampanii.

6. Elastyczność

To my dopasowujemy się do klienta, nie klient do nas. Po poznaniu preferencji, potrzeb oraz dostępnego budżetu jesteśmy w stanie przygotować spersonalizowaną ofertę tylko i wyłącznie dla Ciebie.

Sesja kobieca Fotografia Poznań
Sesja kobieca Fotografia Poznań
Sesja kobieca Fotografia Poznań
Wypromuj swój produkt!

Konkurencja nie śpi.