Share

Sesje Męskie

1. Sesja męska - co i jak?

W naszym studiu nie tylko Panie mogą grać główne skrzypce – wychodząc na wprost oczekiwań wielu Panów kontaktujących się z nami w sprawie sesji przygotowaliśmy specjalną ofertę właśnie dla Was!

2. Dla kogo?

Sesje dedykowane są dosłownie dla każdego – nikt przecież nie powiedział, że sesje zdjęciowe zarezerwowane są dla piękniejszej części populacji. Fotograf dostosuje się do Twojej strefy komfortu bez względu na wszelkie czynniki. Masz ochotę na profesjonalną sesję biznesową czy może coś bardziej na sportowo? U nas nie ma tematów taboo – po prostu daj znać czego oczekujesz!

3. Stylizacja i makijaż

Przed wizytą w naszym studiu nie zapomnij przygotować stylizacji – przygotowanie więcej niż jednej jest zalecane, a nawet wskazane! Ubiór codzienny, biznesowy, sportowy lub taki na jaki będziesz miał ochotę we właściwym dniu sesji; wybór należy do siebie.

W ofercie naszego studia znajduje się też makijaż – to proste, wszyscy chcemy wyglądać jak najlepiej! Nie ma więc powodów by się krępować i nie zapytać o małą pomoc naszych wizażystów.

4. Gdzie może odbyć się sesja?

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Może ona zostać wykonana w naszym studiu, plenerze lub konkretnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

5. Jak wybierane są zdjęcia?

W przeciągu tygodnia od wykonanej sesji otrzymasz pierwszą selekcję zdjęć. Twoim zadaniem jest wybranie tych, które najbardziej Ci się spodobały. Fotograf ma kolejne dwa tygodnie na ich obróbkę i oddanie gotowego materiału.

Jeżeli sesja ma być prezentem – warto przeznaczyć na nią trzy tygodnie. W studiu możesz też zapoznać się z ofertą albumów i innych oferowanych usług, by otrzymać takie zdjęcia jakich dokładnie oczekujesz.

6. Ile kosztuje taka sesja?

Każda sesja podlega oddzielnej wycenie – niemożliwe ustalenie jest stałej ceny. Wynika to z wymagań konkretnego klienta, jego preferencji oraz tego, ile osób zostanie zaangażowanych do projektu.

W celu poznania cen „startowych” zajrzyj do specjalnej sekcji „Cennik” w menu głównym strony. W celu poznania dokładniejszej oferty (oraz, co za tym idzie, ceny) skontaktuj się z nami osobiście.

Gaga Studio - fotograf Poznań, Swarzędz, Jeżykowo, Biskupowo, Pobidzieska
Zaciekawiłam Cię chociaż troszkę? Na co czekasz!

Zróbmy coś niesamowitego!