Share

Sesje Biznesowe

W zakresie usług świadczonych przez nasze studio znajduje się też fotografia biznesowa. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą – każda z nich jest personalizowana,
prosimy więc o kontakt.

1. Stwórz swój wizerunek

Prowadzenie działalności w obu rzeczywistościach – tej naturalnej oraz wirtualnej – to zadanie wymagające ogromnego nakładu pracy i wysiłku. Jednym z najważniejszych elementów każdej marki jest to, jak odbierze i zapamięta ją klient.

2. Szanujemy Twój czas

Sesja wizerunkowa to idealna szansa na wykreowanie wymarzonego wizerunku i przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Organizowane przez nas sesje charakteryzują się nie tylko profesjonalnością. Najważniejsze jest Twoje zadowolenie oraz czas, który w dzisiejszych realiach jest na wagę złota.

3. Wszystkim się zajmiemy

To my zajmiemy się lwią częścią przygotowań – zadaniem klienta jest jedynie dostarczenie stylizacji. Kolejnym etapem jest make-up, którym zajmą się godni zaufania wizażyści. W przypadku mężczyzn ogranicza się on do lekkich poprawek pozwalających na lepszą współpracę aparatu z uśmiechem klienta. Kobietom oferujemy pełny make-up „od A do Z”. O miejscu wykonania zdjęć decyduje klient. Mogą one być wykonane zarówno w biurze klienta jak i w naszym studiu. W przypadku wybrania drugiej opcji to my zajmiemy się przygotowaniem aranżacji odpowiadającej przedsiębiorstwu.

4. Grafik

Do naszego zespołu należy też grafik, który może odpowiednio przygotować wykonane zdjęcia do kampanii reklamowych poprzez dodanie loga, napisów, ramek lub innych elementów graficznych.

Stwórz swój wizerunek już dziś!

Nie zwlekaj.