Share

Cennik

  • 500zł – 6 zdjęć  ( 2 stylizacje )

  • 850zł – 12 zdjeć  ( 4 stylizacje )

  • 1200zł – 18 zdjęć  ( 5 stylizacji )

Czas trwania sesji to kwestia drugorzędna. Najważniejszy jest klient, dlatego też poświęcimy Ci tyle czasu ile będziesz go potrzebować. W większości przypadków każda z sesji zamyka się w trzech godzinach, z czego 60 minut poświęcone jest na wizaż. By usprawnić przebieg sesji prosimy o wyselekcjonowanie ubrań, a my chętnie pomożemy w sfinalizowaniu wymarzonej stylizacji.

Należy pamiętać, że to my dostosowujemy się do Ciebie. Nie pozwól, by nie istniejące ramy czasowe zepsuły nasze spotkanie.

Sama liczba zdjęć też jest elastyczna. Możliwe jest ewentualne dokupienie ujęć, jeżeli spodoba Ci się ich większa niż wykupiona wcześniej liczba.

Sesje ślubne

  • Pakiet BIAŁY – 890zł  obejmuje reportaż z ceremonii w kościele lub USC, fotorelację z przebiegu wesela do pierwszego tańca, zdjęcia grupowe z bliskimi. Nowożency otrzymują 50 odbitek w formacie 15 x 23 oraz 140 wyselekcjonowanych zdjęć w formacie JPG na pamięci USB (pendrive).

  • Pakiet SREBRNY – 2300zł  obejmuje reportaż z przygotowań, ceremonii w kościele lub USC, fotorelację z przebiegu wesela do oczepin, zdjęcia z bliskimi, sesję plenerową w innym dniu niz dzień ślubu. Nowożeńcy otrzymują fotoalbum 30x 30cm (20 stron) z wesela i sesji plenerowej, 300 wyselekcjonowanych zdjęć w formacie JPG na pamięci USB (pendrive).

  • Pakiet PLATYNOWY – 2800zł  obejmuje reportaż z przygotowań, ceremonii w kościele lub USC, fotorelacje z przegiegu wesela do oczepin, zdjęcia z bliskimi, sesję plenerową w innym dniu niz dzień ślubu oraz sesję narzeczeńską.

    Nowożency otrzymują fotoalbum 30 x 30cm (20 stron) oraz dwa dodatkowe albumy 20 x 20cm dla Rodziców z wesela i sesji plenerowej, 400 wyselekcjonowanych zdjęć w formacie JPG na pamięci USB (pendrive).

W celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy do osobistego odwiedzenia studia. Dopasujemy sesje do Państwa preferencji, a w przypadku braku pomysłu z chęcią doradzimy.

Sesja może odbyć się na terenie całego kraju. Poślubna sesja plenerowa może odbyć się w miesiąc od uroczystości.

Formy druku

To Ty decydujesz w jakiej formie chcesz otrzymać gotowy materiał. Jeżeli fascynuje Państwa fizyczność wspomnień warto zaopatrzyć się w zdjęcia w formie albumu. Gdy za dwadzieścia lat Państwa dzieciom przyjdzie ochota na obejrzenie tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości, album będzie najlepszym rozwiązaniem. Po za tym cudownie prezentował się będzie na półce, regale lub innym specjalnym dla niego przeznaczonym miejscu.

By dokładnie zapoznać się z naszą ofertą w tym zakresie bardzo gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego studia. Poniżej znajdą państwo serię zdjęć poglądowych.