Share

Cennik

Sesje prywatne (kobiece oraz męskie)

 • PAKIET SILVER – 600 zł – 6 zdjęć  (2 stylizacje + wizaż)

 • PAKIET GOLD – 950 zł – 12 zdjeć  (4 stylizacje + wizaż)

 • PAKIET PLATINUM – 1400 zł – 18 zdjęć  (5 stylizacji + wizaż)

Czas trwania sesji to żaden problem. Najważniejszy jest klient, dlatego też poświęcimy Ci tyle czasu ile będziesz go potrzebować. W większości przypadków każda z sesji zamyka się w trzech godzinach, z czego 60 minut poświęcone jest na wizaż. By usprawnić przebieg sesji prosimy o wyselekcjonowanie ubrań, a my chętnie pomożemy w sfinalizowaniu wymarzonej stylizacji.

Należy pamiętać, że to my dostosowujemy się do Ciebie. Nie pozwól, by nieistniejące ramy czasowe zepsuły nasze spotkanie.

Sama liczba zdjęć też jest elastyczna. Możliwe jest ewentualne dokupienie ujęć, jeżeli spodoba Ci się ich większa niż wykupiona wcześniej liczba.

Sesje biznesowe

 • 140 zł – 1 zdjęcie,

 • 360 zł – 3 zdjęcia,

 • Wizaż – 120 zł dodatkowo

Liczba zdjęć też jest elastyczna. Możliwe jest ewentualne dokupienie ujęć, jeżeli spodoba Ci się ich większa niż wykupiona wcześniej liczba.

Zdjecia do dokumentów

Gaga Studio - fotograf Poznań, Swarzędz, Jeżykowo, Biskupowo, Pobidzieska

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów od 1 sierpnia 2019 roku wśród oferty Gaga Studio znajdują się zdjęcia do dokumentów.

Obecnie oferujemy przygotowanie, wykonanie oraz wydrukowanie zdjęć do dokumentów takich jak prawo jazdy, dowód osobisty oraz dyplom o wymiarach 35mmx45mm.

W cenie 42 zł jest 6 zdjęć. Dokupienie zdjęcia w formie elektronicznej to koszt 10 zł jeśli dokonujemy zakupu, także wersji papierowej.

Wykonanie zdjęcia do dokumentów jest możliwe przy wcześniejszym umówieniu się, a czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 30 minut.

Sesje reportażowe

Jeśli organizujesz lub bierzesz udział w ważnym dla Ciebie wydarzeniu na pewno nie chcesz, żeby Twoje przeżycia poszły w zapomnienie! Nasza usługa sesji reportażowej pozwoli Ci na uwiecznienie ważnych życiowych chwil, dzięki czemu zawsze będziesz mieć możliwość powrotu do pięknych wspomnień, jakby to było wczoraj. Zapewniamy minimalną ingerencję i autentyczny przebieg imprezy.

Sesja reportażowa to idealne rozwiązanie na rocznice, urodziny, wieczory panieńskie lub kawalerskie i nie tylko! Bez żadnych przeszkód jesteśmy w stanie obsłużyć praktycznie każdą okazję. Jeśli chcesz zapytać o swoją imprezę śmiało napisz do nas maila: kontakt@gagastudio.pl.

 

 • Pakiet 20 zdjęć poddanych autorskiej obróbce – 460 złotych,
 • Pakiet 40 zdjęć poddanych autorskiej obróbce – 660 złotych,
Istnieje możliwość dokupienia indywidualnych ujęć.

Sesje w Londynie

Termin

Obecnie trwa rezerwacja terminów na okres 2-5 sierpnia 2019 roku.

Miejsce

Sesja może odbyć się w ekskluzywnym apartamencie, plenerze lub wnętrzu należącym do klienta.

 • £250 – Pakiet Basic to 6 zdjęć z makijażem.
 • £440 – Pakiet Silver to 12 zdjęć z makijażem.
 • £550 – Pakiet Gold to 18 zdjęć z makijażem.

Sesje ślubne

 • Pakiet BIAŁY – 890 zł  obejmuje reportaż z ceremonii w kościele lub USC, fotorelację z przebiegu wesela do pierwszego tańca, zdjęcia grupowe z bliskimi. Nowożency otrzymują 50 odbitek w formacie 15×23 oraz 140 wyselekcjonowanych zdjęć w formacie JPG na pamięci USB (pendrive).

 • Pakiet SREBRNY – 2300 zł  obejmuje reportaż z przygotowań, ceremonii w kościele lub USC, fotorelację z przebiegu wesela do oczepin, zdjęcia z bliskimi, sesję plenerową w innym dniu niz dzień ślubu. Nowożeńcy otrzymują fotoalbum 30x30cm (20 stron) z wesela i sesji plenerowej, 300 wyselekcjonowanych zdjęć w formacie JPG na pamięci USB (pendrive).

 • Pakiet PLATYNOWY – 2800 zł  obejmuje reportaż z przygotowań, ceremonii w kościele lub USC, fotorelacje z przegiegu wesela do oczepin, zdjęcia z bliskimi, sesję plenerową w innym dniu niz dzień ślubu oraz sesję narzeczeńską.

  Nowożency otrzymują fotoalbum 30x30cm (20 stron) oraz dwa dodatkowe albumy 20x20cm dla Rodziców z wesela i sesji plenerowej, 400 wyselekcjonowanych zdjęć w formacie JPG na pamięci USB (pendrive).

W celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy do osobistego odwiedzenia studia. Dopasujemy sesje do Państwa preferencji, a w przypadku braku pomysłu z chęcią doradzimy.

Sesja może odbyć się na terenie całego kraju. Poślubna sesja plenerowa może odbyć się w miesiąc od uroczystości.

Formy druku

To Ty decydujesz w jakiej formie chcesz otrzymać gotowy materiał. Jeżeli fascynuje Państwa fizyczność wspomnień warto zaopatrzyć się w zdjęcia w formie albumu. Gdy za dwadzieścia lat Państwa dzieciom przyjdzie ochota na obejrzenie tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości, album będzie najlepszym rozwiązaniem. Po za tym cudownie prezentował się będzie na półce, regale lub innym specjalnym dla niego przeznaczonym miejscu.

By dokładnie zapoznać się z naszą ofertą w tym zakresie bardzo gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego studia. Poniżej znajdą państwo serię zdjęć poglądowych.