Share
?>

Promocja na Sesje Kobiece

Home/Wpisy / Promocja na Sesje Kobiece
Promocja na Sesje Kobiece
7 września 2017
autorstwa
w Wpisy

Od 30 września dzieli nas już zaledwie trzy tygodnie. Ta data na stałe utarła się jako dzień w całości poświęcony naszym mężczyznom. Dlaczego by nie sprawić im cudownego prezentu?

Z okazji Dnia Chłopaka nasze studio przygotowało specjalną ofertę, dzięki której każda z was może przygotować niezwykły prezent za naprawdę niewiele.

Jeżeli skusiła Cię nasza promocja, możliwe że pierwszy raz spotykasz się z pojęciem „sesji kobiecej”. Nie martw się – już to wyjaśniamy! Głównym celem sesji kobiecej jest zatrzymanie w jednej klatce Twojego piękna i kobiecości. To Ty decydujesz, jaka ma być Twoja sesja – nie musisz obawiać się jakiejkolwiek presji ze strony fotografa. Najważniejsze jest to, byś czuła się swobodnie. Otwartość to jeden z ważniejszych elementów sesji kobiecych i mam wielką nadzieję, że klimat jaki razem stworzymy pozwoli nam na wykonanie niepowtarzalnych zdjęć.

W naszej nowej ofercie znajdują się dwa pakiety – Mini oraz Maxi. W pierwszym z nich zawarte są 3 zdjęcia oraz wizaż. W drugim zdjęć jest już 6.

Promocja na Sesje Kobiece

Jeżeli same zdjęcie to za mało, możliwe jest dokupienie dodatkowej usługi jego wydruku. Nie należy też zapominać, że ma to być prezent – dokupienie eleganckiego opakowania też znajduje się w naszej kompetencji.

Zadzwoń już dziś i zarezerwuj swój termin!

Brak komentarzy on This Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź nas!
Insta Feed
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Najnowsze Posty
Kategorie