Share

Sesje Kobiece

1. Sesja kobieca – co to takiego?

Głównym celem sesji kobiecej jest zatrzymanie w jednej klatce Twojego piękna i kobiecości. To Ty decydujesz, jaka ma być Twoja sesja – nie musisz obawiać się jakiejkolwiek presji ze strony fotografa. Najważniejsze jest to, byś czuła się swobodnie. Otwartość to jeden z ważniejszych elementów sesji kobiecych i mam wielką nadzieję, że klimat, jaki razem stworzymy, pozwoli nam na wykonanie niepowtarzalnych zdjęć.

2. Dla kogo?

Tego typu sesje dedykowane są dosłownie dla każdego – zakres wykonywanych zdjęć jest bardzo szeroki. Fotograf dostosuje się do Twojej strefy komfortu bez względu na wszelkie czynniki. Jeżeli pomoże Ci obecność bliskiej przyjaciółki – weź ją ze sobą!

3. Co z makijażem i stylizacją?

Makijaż wykonujemy na miejscu – aktywnie współpracuję z trzema wizażystkami, fryzjerem oraz stylistą. Jeżeli o stylizację chodzi, to na miejsce sesji warto skompletować większą ilość ubrań – zawsze można liczyć na naszą pomoc i ewentualne rady dotyczące finalnej stylizacji. Jeżeli nie masz pomysłu na swoją stylizację – zerknij do mojego portfolio.

4. Gdzie może odbyć się sesja?

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Może ona zostać wykonana w naszym studiu, plenerze lub konkretnym, wybranym przez Ciebie miejscu. Jeżeli o lokację sesji chodzi stawiam na elastyczność.

5. Jak wybierane są zdjęcia?

W przeciągu tygodnia od wykonanej sesji otrzymasz pierwszą selekcję zdjęć. Twoim zadaniem jest wybranie tych, które najbardziej Ci się spodobały. Fotograf ma cztery tygodnie na ich obróbkę i oddanie gotowego materiału.

Jeżeli sesja ma być prezentem – warto przeznaczyć na nią trzy tygodnie. W studiu możesz też zapoznać się z ofertą albumów i innych oferowanych usług, by otrzymać takie zdjęcia jakich dokładnie oczekujesz.

6. Ile kosztuje taka sesja?

Każda sesja podlega oddzielnej wycenie – ustalenie stałej ceny jest niemożliwe. Wynika to z wymagań konkretnego klienta, jego preferencji oraz tego, ile osób zostanie zaangażowanych do projektu.

W celu poznania cen „startowych” zajrzyj do specjalnej sekcji „Cennik” w menu głównym strony. W celu poznania dokładniejszej oferty (oraz, co za tym idzie, ceny) skontaktuj się z nami osobiście.

sensualna-sesja-dla-kobiety-w-sweterku-w-Poznaniu-sesja-fotograficzna-gaga-studio
sesja-w-bieliźnie-Poznań-gaga-studio
Sesja kobieca w Poznaniu
Zaciekawiłam Cię chociaż troszkę? Na co czekasz!

Zróbmy coś niesamowitego!