Share

Polityka Prywatności

 1. Administratorem danych osobowych Klientów zbieranych za pośrednictwem Formularzy Kontaktowych znajdujących się na stronie jest Gaga studio, La Ficelle (NIP: 7822289237, REGON: 368046646).
 2. Dane osobowe Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Formularza zbierane są w celu wyceny usługi.
 3. Odbiorcami danych osobowych jest tylko i wyłącznie administrator witryny.
 4. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem kontaktu.
 6. Skargi dot. przetwarzania oraz posiadania danych osobowych należy kierować pod adres e-mail kontakt@gagastudio.pl.
 7. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umów – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r oraz marketingu produktów i usług własnych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w ramach prawnie usprawiedliwionego interesu administratora jakim jest marketing bezpośredni.
 8. Kategoria danych osobowych: dane zwykłe.
 9. Państwa dane osobowe pozyskano w wyniku dotychczasowych relacji biznesowych.
 10. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą: wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 11. Państwa dane osobowe przechowywane będą w oparciu o uzasadniony interes realizowanych przez administratora aż do momentu wniesienia sprzeciwu.
 12. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
 13. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Znajdź nas!
Insta Feed

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

Najnowsze Posty
Kategorie