Share

O Mnie

Agnieszka

To Ja

Z fotografią kontakt mam od najmłodszych lat. Pamiętam jak pod nieobecność innych domowników wyciągałam wszystkie rodzinne albumy tylko po to, by popodziwiać tamtejsze zdjęcia. Gdy już nieco podrosłam fascynować zaczęło mnie projektowanie ubiorów, co połączyło się z zamiłowaniem do fotografii. Moje marzenia musiały jednak poczekać.

Punktem zwrotnym mojej kariery był bez wątpienia okres, w którym pracowałam za granicą. Mimo, iż brakowało mi odwagi do całkowitego poświęcenia się fotografii, zmotywowała mnie do tego moja znajoma. Jeżeli ona podjęła swoje pierwsze kroki w stworzeniu swojego własnego biznesu – ja też potrafię. Mały kurs w college był tylko formalnością – prawdziwe doświadczenie przyszło z wakacjami, kiedy to na krok nie rozstawałam się z aparatem. Było warto.

Fascynuje się pracą z ludźmi. Ogromną satysfakcję sprawia mi satysfakcja drugiej osoby. Chcę, by każda kobieta wyglądała dobrze – by każda z nich mogła wyrazić siebie. Portrety czy sesje kobiece to dla mnie istna kopalnia piękna.

W sferze poza zawodowej fascynuje się sportem – rowerem oraz boksem. Uwielbiam też zwierzęta.

Justyna

Makeup Artist

Mało kto charakteryzuje się aż tak bezbłędnym i wysublimowanym smakiem, jeżeli chodzi o modę. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat gwarantuje, że wykonana przez nią praca będzie najwyższej jakości. Justyna jest obecnie na etapie otwierania swojej własnej działalności kosmetycznej.

Pozytywne podejście do życia, opanowanie, dystans do siebie oraz pojedyncze nutki szaleństwa. Jej wizerunek jest zawsze perfekcyjny, a kosmetyka to coś więcej niż pojedyncze zainteresowanie. To jej cały świat. Specjalizuje się w makijażu fotograficznym oraz okazjonalnym, w tym w makijażu ślubnym.

Magda

Makeup Artist

Charakteryzacja to potężne narzędzie w rękach Magdy. Bez względu na to, czy chcesz wyglądać jak bogini, lub też potwór z najstraszniejszego horroru, po sesji z nią przez długi czas nie oderwiesz oczu od lustra. Współpraca z Magdą to prawdziwa przyjemność, a jej asystowanie przy sesji można określić tylko jednym słowem – bezcenność.